קלנועית 4 גלגלים

קלנועית 4 גלגלים -פותחה ועוצבה במיוחד כדי לספק ניידות אישית בטוחה ונוחה לקשישים ואנשים אחרים שאינם מסוגלים ללכת לתקופה ממושכת של זמן.

   קלנועיות אלו מספקות יציבות ואמינות בנסיעה בהם .  בטוחות במיוחד לשימוש מחוץ לבית , בכבישים ובין בניינים. אם רדיוס הפנייה הגדול של הקלנועית או הגודל שלה לא יפריע לכם בניידות במיוחד בבית, אז קלנועית 4 גלגלים היא הבחירה הטובה לכל המקומות .

ישנם מספר קלנועיות עם עיצוב הייברידי ושהגלגלים הקדמיים קרובים אחד לשני דבר זה מספק יכולת תמרון מצויינת ברדיוסים צרים ביחד עם יציבות בכבישים הלא ישרים . מספר רב של קלנועיות 4 גלגלים כוללות בהרכב שלהם מנגנון השעייה קדמי ואחורי בכדי לספק נסיעה חלקה ,יציבה ומהירה יותר מאשר קלנועיות 3 גלגלים. אך עם כל זה , עדיין בקלנועיות 4 הגלגלים יש פחות יכולת תמרון מאשר בקלנועית 3 גלגלים , למרות שיש מצבים שכן אפשרי להשתמש בהן בתוך בית או מבנה אך אלו מקרים נדירים מאד .

תכונות מיוחדות שמאפיינות את הקלנועית 4 גלגלים : לרובם יש צופר כאמצעי בטיחות ואזהרה , מנגנון לקביעת מהירות , אורות , מוט היגוי מתארך וידית המאפשרת שליטה לקדימה ואחורה , מפתח התנעה , ומה שחשוב שהכסא של הנהג מסתובבת לפי הצורך בכדי להקל בעלייה או בירידה מהקלנועית.  וכדי להטעין את הקלנועית צריך רק לחבר את הכבל חשמל לשקע . לכמה דגמים יש צמיגים עבים שזה מגדיל את הרווח בין שלדת הקלנועית לקרקע ההופכים אותם ליותר שימושיים לנהיגה בכביש מחוספס או סלעי.

ישנם סוגים שונים של קלנועיות אלו ומהם :

Honda Monpal ML200 – אחד הדגמים החדישים של קלנועית 4 גלגלים – שמציעה נוחיות יוצאת דופן ומשרה ביטחון ויציבות גבוהה , אשר מסייעת תמיכה באורח חיים פעילים לאנשים החוששים מרכיבת אופניים למרחקים ארוכים , בעליות או בירידות של מדרונות תלולים . אשר יש בה מנגנון השעיה מתקדם שמספק ניידות אופטימלית על כביש מחוספס או סלעי ועל פני שטח של מדרכה צדדית . התפוקה הגבוהה של המנוע ומערכת הבקרה המתקדמת במיוחד מספקות יציבות מהירות ונוחות ברמה גבוהה .

.The Parti portable scooter – ניידות בצורה אמינה וכייפית , זהוא הפתרון המושלם עבור אורח חיים פעיל של היום- קלנועית מדגם זה מצוידת סקוטשים של פאנלים צבעוניים שקל מאד להוריד ולהדביק . אז אתה יכול לשנות את הצבע של הקלנועית שלך מתי שמתחשק לך ובאיזה צבע שתרצה .

Electroride Hornet – היא כל מה שדרוש לך : נוחות, טכנולוגיה מתקדמת ,כוח ניידות לכיסוי מרחקים משמעותיים וגדולים , המושב ומשענת הגב של קלנועית זו ניתנות לכוונון מלא, ויש בה כל תכונות הבטיחות : אורות וצופר וכו’ …אך בשל גודלם ומשקלם הכבד קשה מאד להשתמש בהם בתוך בניינים ודורשים מעליות או נשאים להובלתם …