קלנועית 3 גלגלים

קלנועית עם 3 גלגלים – מספקת נסיעה חלקה ונוחה יותר .

   קשיים בעמידה לתקופה ממושכת או הליכה למרחקים ארוכים גורמת לכאבי גב  ומכריחים לשקול רכישת אחת הקלנועיות החשמליות . הן הפכו להיות מראה שכיח מאוד בקניונים, פארקי שעשועים ושטחים ציבוריים אחרים.

    קלנועיות עם 3 גלגלים באופן כללי מספקות יכולת תמרון גבוהה מאד בזכות העיצוב שלהן המאפשר לה

תמרון גבוהה מאד בזכות העיצוב שלהן המאפשר להם לפנות ברדיוסים קטנים וצרים . בדרך כלל, קלנועיות 3 גלגלים הן בעלות משקל קל מאד , ניידים יותר במקומות צרים וכתוצאה מזה הן מתאימות במיוחד לשימוש בתוך מבנים , מקומות סגורים ולמרחקים קרובים  .

משקלם הקל של קלנועיות והימצאותם של 3 הגלגלים (שניים אחוריים ואחד קדמי )  זה לא כל כך תורם  ליציבות ולניווט במקומות לא ישרים ,מחוספסים או במדרונים וכבישים סלעיים . השימוש בקלנועית 3 גלגלים צריך להיות בזהירות תוך שימת לב למקום הנהיגה והרצפה של מקום זה .

קלנועית עם 3 גלגלים נחשבת לסוג הבינוני בקלנועיות , והגדול יותר מקלנועית מתקפלת או עם 2 גלגלים. מיועדת לספק יותר נוחיות, מרחק נסיעה יותר גדול.  הסוללות הגדולות יחסית לקלנועיות אחרות מספקות כוח לטווח ארוך יותר . המנוע הגדול גם הוא יחסית מספק מהירות ותאוצה יותר גבוהה מהקלנועית המתקפלת .

קלנועיות 3 גלגלים אינן מתפרקות ומשקלם לא קל כמו קלנועיות מתקפלות . הן קלנועיות שניתן להרים אותן לתוך כלי רכב באמצעות שיפועים ניידים מיוחדים עשויים מתכת , או באמצעות מעלית חשמלית בפנים הבניין .

   * קלנועית 3 גלגלים – היא הקלנועית האידאלית לשימוש ביתי ,חנויות או בתוך בניין שקל מאד לתמרן אותם בסיבובים ופניות צרות , אך גם יציבה פחות יחסית לקלנועיות בעלות 4 גלגלים .

  ” בדרך כלל משקלן כבד יחסית לקלנועיות אחרות , שלא ניתן לקפל אותן ולהרים , אך העלאתם לכלי רכב יהיה רק באמצעות שיפועים ניידים מיוחדים  , או לתוך בניינים באמצעות מעלית חשמלית  “

    קלנועיות אשר נבחרו בקפידה , יכולות להיות לאחת הרכישות הטובות ביותר אי פעם עבור נכים, חולים ,קשישים או בכלל לכל אחד .