קלנועית אפיקים

“אפיקים – חברה ישארלית עולמית המייצרת קטנועים חשמליים התייסדה בשנת 1978 , מאז ועד היום היא מייצרת ומפיצה קטנועים חשמליים בכל רחבי העולם .”

   אפיקים היא חברה ישראלית המבוססת על ייצור כלי רכב חשמליים .  עוסקת בעיקר בעיצוב ופיתוח כלי רכב חשמליים מתקדמות כמו קטנועים המיועדים לבעלי מוגבלות הליכה – קלנועיות, רכבים להובלת סחורות וכו’…  הקטנועים של אפיקים מיוצרים ומורכבים משילוב אלקטרוני של מערכות בטיחות עם מנגנוני שבת , על מנת להפעיל ולהזעיק את הסורק האלקטרוני , שמחבר את המנוע לסוללות של הקטנוע דרך מעגלים אלקטרוניים .

 סל המוצרים של אפיקים רחב ומגוון שכולל קטנועים כבדים לשימוש חוץ מבני , קטנועים שמשקלם קל לשימוש בתוך הבניין , או קלים מאד שאפשר לפרק , לקפל ולהרכיב בחזרה בקלי קלות כדי להטעינם בתוך המכונית או אפילו להעלותם למטוס . 

אפיקים מייצרת בנוסף לקטנועים שנזכרו לעיל , כלי רכב קטנים לצורך הובלת מטענים וסוגים שונים של הובלות , כמו גם כלי רכב להסעות קלות וקצרות מאד של נוסעים כמו שיש בבתי מלון . ובכן אפיקים היא חברה שמייצרת רכבים לשימוש המסחרי , ורכבים פרטיים לשימוש הפרט .

אפיקים – חברה גלובלית שפועלת עולמית אשר יש לה נציגים וסוחרים ברחבי העולם כגון: ארה”ב , קנדה,

בריטניה ,אוסטרליה, בלגיה, שוויץ, שבדיה, נורבגיה, גרמניה, דנמרק, פינלנד, צרפת, יוון והולנד.

 אפיקים הגלובלית , העולמית, משרדיה הראשיים נמצאים בקיבוץ אפיקים, ישראל

אשר הוקמה בקיבוץ אפיקים שבעמק הירדן .

החברה היחידה בישראל המפתחת ומייצרת קלנועיות מתוצרת “כחול לבן”.

אפיקים רכב חשמלי מעסיקה כיום עשרות עובדים במחלקות הפיתוח, הייצור והשיווק, בארץ ובחו”ל , היא  נחשבת למובילה עולמית בתחום פתרונות הניידות האישית ומוצריה מאפשרים לקהל הלקוחות ליהנות משילוב מושלם בין חדשנות, בטיחות, נוחות, אמינות, עיצוב ומחיר. לכן אין זה מפתיע שמוצרי אפיקים רכב חשמלי זוכים להצלחה רבה בישראל ובעולם ולחיקויים רבים .

קלנועיות יש הרבה אך קלנועית אפיקים יש רק אחת.